Mağaza Yönetim Programı

 • MAĞAZA YÖNETİM SİSTEM

  BİNLERCE KULLANICI

 • RENK BEDEN TAKİP

  STOK KARTI AÇMAK ARTIK ÇOK KOLAY

 • BİZ KURALIM SİZ KULLANIN

Mağaza Yönetim Programı

 • Mağazaya gelen müşteriyi bekletmemek, basit, hızlı kullanımı sağlamak için tek bir ekranda tüm taksit işlerinin takip edilmesi ve tüm işlemlerin bu ekrandan yapılması sağlanmıştır.

  Taksitlerinizin ödemelerini sıralı, ortalama vade veya vade sonuna Kredi Kartı, senet veya çek alabilirsiniz.

  Senetlerinizi parçalı olarak tahsil edebilir, senetten kalan bakiyeleri “Taksit Satış/İzleme” ekranından ve raporlardan takip edebilirsiniz.

  Bir veya daha fazla taksitlerinizi Kredi kartı veya Havale ile tahsil edebilirsiniz.

  Taksit sözleşmeniz, takside karşılık aldığınız evraklar, her türlü tahsilat makbuzlarınız istediğiniz dizayn ile hazırlanarak bastırılabilir.

  Tüm döviz cinslerinden taksitlendirme ve tahsilat işlemlerin yapılabilmesi,

  Kasalarınızın tüm döviz cinslerinden bakiyelerinin anlık takibi ve raporları,

  Geciken taksit alacaklarınızın listelenmesi, ihbar mektupları,

  SMS modülü ile carilerin özel günlerinde, bakiyelerini hatırlatmada, ödenmemiş çek-senet ve taksit tahsilatlarında cep telefonlarına mesaj gönderebilirsiniz.

  Taksitlendirme işlemi sırasında oluşan vade farkını izleyerek isterseniz taksitlere yansıtabilirsiniz.

  Müşterileriniz hakkında istihbarat ve detay bilgileri tutabilirsiniz.

  Taksitle satılan malın iadesinde; istenilen taksitlerden düşülmesi, iade yerine mal verme amaçlı müşteriye puan kullandırmak işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir.

  Her kullanıcı için kullanım yetkileri ve şifre tanımı yapılabilir.

  Bay.t ENTEGRE içindeki sipariş-irsaliye-fatura-kasa-banka-cari-çek/senet-muhasebe modüllerin detaylı özellikleri, işletmeniz için gerekli olan tüm işlem ve raporlara cevap verecektir.

  Depo Sayım

  İçerik Gelecek.

  Renk & Beden & Gruplu Stok

  Bu modül, bir stok kartına bağlı alt stok kartların olduğu bir grup yapısı içermektedir. Gruplu stok kullanan her işletmenin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Stok Parametrelerinden gerekli grup tanımlamaları yapılarak, bir stok kartına bağlı alt stok kartları oluşturulmaktadır.

  Stok

  BAY.t Entegre ile stok seviyeleriniz ve stok değerlemeleri her an elinizin altında olacaktır. Stok Yönetimi ile; müşteri ihtiyaçlarını ve kendi gereksinimlerinizi güncel ve tam zamanında analiz edebilir, yönetebilirsiniz.

  Masraf / Hizmet

  Bu bölüm mal, masraf ve hizmet kavramlarını ayırmak, kullanıcıların gerçek yaşamda karşılaştıkları işlemleri daha kolay bilgisayar ortamına yansıtmalarını sağlamak için tasarlanmıştır.

  Örneğin işletmemize ait kargo, kırtasiye, yemek, telefon, elektrik, pos kesintileri gibi giderlerimizi, kira, banka, servis hizmetleri gibi gelirlerimizi kasa veya bankadan kolayca işleyebiliriz. Bu masraf veya hizmet işlemlerini detayları ile izleyebilir, gruplandırma yöntemi ile işletmemizin masraf ve hizmet gelirlerini görebiliriz.

  Depo

  Stoklarımızın hareketlerini depo bazında takip edebilmek, depo bazında ürünlerimizi izleyebilme ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır.

  İstediğiniz kadar depo ile çalışabilir depo bazında veya tüm depo toplamları ile stoklarınızı ve bakiyelerini izleyebilirsiniz.

  Minimum-maksimum stok seviye uyarıları ile depo bazında veya genel ikazlar ile işletmenin ihtiyaç fazlası stok alması veya stokların bitmeden uyarılması, istenirse işlemi durdurması sağlanmaktadır.

  Cari

  Carinin nüfus, özel günleri, kefil bilgileri, banka, yetkili, internet adresi vs. çok detaylı bilgilerini tutabilir, istediğiniz gruplandırmalar yapabilir, isteğinize uygun dökümler alabilirsiniz. Özel günlerde SMS gönderebilirsiniz.

  Bir cariden çeşitli evrak tipleri (çek-senet-nakit-banka havale vs) ile yapılan tahsilat veya ödemeleri tek ekrandan girişi yapılarak bu ödeme veya tahsilatların ortalama vade-gün ve vade farkı miktarlarını anında izleyebilirsiniz.

  Risk Kontrolleri, açık hesap (bakiye + irsaliye), çek senet olarak ayrı takip edilebilir, risk aşımı durumunda ikaz verdirilebilir veya işlem durdurulabilir.

  Cariye ait tüm parasal işlemleri toplu olarak yıllık ve aylık değerler ile tek bir sayfada görme, analiz etme imkanı bulunmaktadır.

  Cariye veya cari gurubuna özel, ödeme planı, tarih kriterlerinde alış satış fiyatları oluşturulabilir, hareket sırasında ürün fiyatlarının otomatik gelmesi sağlanabilir.

  Cari kart üzerinden, hareketlere, ekstrelere, analiz sayfasına, aylık ve döviz toplamlarına, fiyat bilgilerine, devir fişlerine ulaşılabilir. Kart üzerinden cari hareketlerine ulaşabilir, isterseniz burada değişiklik yapabilirsiniz.

  Sipariş

  Bay.t Entegre ile müşterilerinizin verdiği siparişleri , sizin alış siparişlerinizi detaylı olarak takip edebilirsiniz. Düzenlediğiniz alış yada satış siparişlerinizin hem irsaliye hemde direkt fatura olarak teslimat işlemini yapabilirsiniz. Siparişlerinizin tamamını tek tarihte ve tek irsaliye/fatura ile yada ayrı ayrı tarihlerde ve ayrı ayrı irsaliye/fatura ile teslimat işlemi yapabilirsiniz. Sisteminiz birden fazla seferde teslimat işlemi yapılan siparişlerin teslim edilen adedini, ve kalan adedini takip eder. Zengin içerik bilgileri ve size özel kullanım kolaylıkları ile görmek istediğiniz her şey, pratik kullanım ile hizmetinizde. Mal ve Hizmet/masraf kalemlerinizi ayrı satırlarda işleyebilirsiniz. Mal bazında farklı ödeme planı, depo, döviz, iskonto, KDV uygulanabilir.

  İrsaliye

  İrsaliye ve Fatura üzerinde Hizmet/Masraf kartları kullanılarak, Fatura lle gerçekleşmiş olan masraf ve gelirlerinizi stoktan bağımsız Masraf ve Diğer gelirler olarak işleyebilirsiniz. Ticari mallar ile birlikte, hizmet gelirleriniz, vade farkı, fiyat farkı gibi istediğiniz sayıda farklı kalemi aynı İrsaliye ve Fatura içinde kullanabilirsiniz. İrsaliye ve Fatura da her mal için; ayrı depo, ödeme planı, iskonto, kdv kullanabilirsiniz. İrsaliye ve Fatura üzerinde, stok kartına bağlı olan ödeme planı yada cari kartın üzerinden alacağınız ödeme planını kullanabileceğiniz gibi, Fatura/İrsaliye üzerinde bağımsız ödeme planı yada tek vade tarihi kullanabilirsiniz. Fatura satırlarında farklı dövizler ile işlem yapabilir, ürüne ait çok detaylı bilgileri satırda izleyebilir, istemediğiniz bilgilerin görülmesini engelleyebilirsiniz. Fatura satırlarındaki dövizden bağımsız cari işlem dövizi kullanabilir, fatura işlemlerinizi, cari işlem dövizi, evraktaki döviz, yerel ve raporlama olmak üzere 4 ayrı kurdan izleyebilirsiniz. Fiyat kartları kullanım kolaylığı ile, cariye özel koşullarda fatura düzenleyebilirsiniz. Kredi kartı, nakit, açık hesap ödeme tipi seçenekleri ile entegre tahsilat yapabilirsiniz. Birden fazla irsaliyeyi, birden fazla sipariş kalemini güncel ve evraktaki kur değerinden bir faturada toplayabilirsiniz. Faturasız ve faturalı irsaliyelerin takibi, sevk edilen ve edilmemiş siparişlerin izlenmesi sağlanabilir.

  Fatura

  Alış Faturası, Yurtiçi Satış Faturası, Yurt Dışı Satış Faturası, Tevkifatlı Alış Faturası, Tevkifatlı Satış Faturası, Fiyat Farkı Alış Faturası, Fiyat Farkı Satış Faturası, Proforma Alış Faturası, Proforma Satış Faturası, Alış İade Faturası, Yurt İçi Satış İade Faturası, Yurt Dışı Satış İade Faturası

  Fatura satırlarında farklı dövizler ile işlem yapılabilir, ürüne ait çok detaylı bilgileri satırda izleyebilir, istemediğiniz bilgilerin görülmesini engelleyebilirsiniz.

  Fatura satırındaki dövizden bağımsız cari işlem dövizi kullanabilir, fatura işlemlerinizi, cari işlem dövizi, evraktaki döviz, yerel raporlama olmak üzere 4 ayrı kurdan izleyebilirsiniz.

  Fiyat kartarı kullanım kolaylığı ile cariye özel koşullarda fatura düzenleyebilirsiniz.

  Kredi kartı, nakit, açık hesap ödeme tipi seçenekleri ile entegre tahsilat yapabilirsiniz.

  Birden fazla irsaliyeyi, birden fazla sipariş kalemini güncel ve evraktaki kur değerinden bir faturada toplayabilirsiniz.

  Faturasız ve faturalı irsaliyelerin takibi, sevk edilen ve edilmemiş siparişlerin izlenmesi sağlanabilir.

  Çek / Senet

  Ticari işlemlerinizde kullandığınız tüm Bordro türleri mevcuttur. Firma ve Müşteri bordroları olarak, bu işlemleri pratik yaşamdaki kullanım kolaylığında ve her birini kendine ait bölümlerden kolaylıkla yapabilirsiniz. Bordro ile girişi yapılan her çek/senet bir kart olarak saklanır, Daha sonra bu çek/senet kartları üzerinden son pozisyonu ve geçmişteki tüm hareketleri izlenebilir, ödeme, yaşlandırma, reeskont, vadesinde kur farkı raporları alabilirsiniz. Gelişkin Kontroller sayesinde; Hareket sırasında sadece uygun pozisyondaki çek/senetler gelir (Örnek: Takastan tahsil işlemi sırasında, tüm takastaki çekler değil sadece ilgili banka takasındaki çekler gelir vs..) böylece hata yapma riskiniz ortadan kalkar ufak ama baş ağrıtacak sorunlarla uğraşarak vakit kaybetmezsiniz. Bordro satırlarında farklı döviz tipleri kullanabilirsiniz. Bordro satırlarındaki kur alanına değerin manuel veya kur tablosundan gelmesi sağlanabilir. Evrak kapama işlemi ile sağlıklı vade farkı hesaplanır. Bordrodaki çek/senetlerin ortalama vadesi-günü, vade farkı ve oranı izlenebilir. Bordro satırlarındaki çek/senedin cari işlem dövizi cinsinden karşılığı izlenebilir.

  Kasa

  Günlük hayatta kullandığınız tüm nakit işlemlerinizi kasa hareketi olarak bulabileceksiniz. İstediğiniz kadar kasa tanımlayabilir ve aralarındaki nakit transferlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Cari kart açmak istemediğiniz masraflarınızı (telefon, elektrik, kırtasiye, maaşlar vs.) kasadan ödeyebilir, giderlerinizi masraf kartlarından izleyebilirsiniz. Bir kasada tüm döviz işlemleri takip edilebileceği gibi, ayrı kasalarda da izlenebilir. Kasa işlemleri yetki verilen personel tarafından yapılabilir. Onay tarihi öncesine işlemler kısıtlanabilir. Yerel, raporlama ve işlem dövizi cinsinden, kasaya ait tüm işlemleri toplu olarak, yıllık ve aylık değerler ile tek bir sayfada görme, analiz etme imkanı bulunmaktadır.

  Banka

  Bankalarınızı banka, şube ve hesap olarak ayrı ayrı açıp izleyebilirsiniz. Banka hesabınızdan yapılan masraf kesintilerini (pos masrafı, hesap işletim ücreti vs.) Ya da girişi yapılan gelirlerinizi (repo geliri, fon geliri vs..) Banka gelir fişi yada Banka Gider fişi aracılığıyla Hizmet/Masraf kartlarınıza işleyebilir, Gelir yada Gidere dönüştürebilirsiniz. Yerel, raporlama ve işlem dövizi cinsinden, bankaya ait tüm işlemleri toplu olarak,yıllık ve aylık değerler ile tek bir sayfada görme, analiz etme imkanı bulunmaktadır.

  Ajanda

  SMS

  Haberler

  STOKMASRAF / HİZMET
  DEPOCARİ
  SİPARİŞFATURA / İRSALİYE
  ÇEK / SENETKASA
  BANKAAJANDA

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

ACS OTOMASYONÇAĞDAŞ KIRTASİYE MURAT KARİPİZMİT YEDEK PARÇACIPASHA KOLTUK
ACS OTOMASYONÇAĞLAR ASFALTKARDEŞLER PRESPERŞEMBE PAZAR
ADA SOĞUTMA ŞABAN ÇİFTCİÇAĞLIYANGİL KIRTASİYEKARDEŞLER TARIMROTMAK DENİZCİLİK
AHENK PROMOSYONÇAKIRAY YAPI AŞKOBTEK BARKOD TEKNOLOJİLERİSAFİR OPTİK
AKCA OTOÇAKIROĞLU KIRTASİYELANSE YAPI MÜHENDİSLİKSANOTEMA
AKSU ARMATÜRÇİÇEK BAKKALLİFE İÇ VE DIŞ TİCARETSARKOM BILGISAYAR
AKSU ÇORAPDARTES KENTSEL DÖNÜŞÜM HİZMETLERİMALKARA BELEDİYE BAŞKANLIĞISEFA KIRTASİYE
AKZEFER OTOMOTİVDEKAR BETONMAY OZALİTSELÇUK OTOMOTİV – SELÇUK BULDUK
ALDEM METALDEM OTOMOTİVMETİN MENDERES KURTSHM SAFETY
ALPAKAP ORMAN ÜRÜNLERİDENİZ İŞ GÜVENLİĞİMEYADOOR OTOMATİKSOFA FABRİC DÖŞEMELİK KUMAŞ
ARPAK AMBALAJDİREKT TOPTANMISTIK KIRTASİYESONARMARINE ELECTRONICS
AYDEMİR KIRTASİYEDOĞUŞ MARKETMK SEBZE MEYVETOPUZ TİCARET
BABİL KIRTASİYEDÜNYAM KIRTASİYEMOBİTOOLTRIOCAR MOTORLU
BAŞARI KİTAPEFOR OTOMATIK KAPIMSK ELEKTRONİKTRUVA AHŞAP
BBA BİLİŞİM REKLAMELVAN OTOMOTİVMUTLU PROJE YAPIUĞUR TEKİNER
BERKEM KÜRKEMEK KIRTASİYENECM KİMYA AKARYAKITULUS MOBİLYA
BEST MODÜLER MOBİLYAEMİR AJANS KIRTASİYEOKYANUS KITAP KIRTASİYEULUSAL DİJİTAL BASKI
BEYRUT BAHARATENSEY MEDİKALORPA ELEKTRİKVAHDET KIRTASİYE
BEZİRGANBAŞI TEDARİKESSA PAZARLAMAORSAN ELEKTRİKVERSAN BOYA
BİLGİ KİTAP KIRTASİYEEVRAMOBOVA ENDÜSTRİYELYAVUZ OTO
BİO KOZMETİKFLAŞ OTOÖĞRETMENLER PAZARIYAZAR KALEM YAYIMCILIK
BKS PROFİL METALGENÇ OTOMOTİVÖNCÜ BANYOYEKTAMAK ELEKTRİK
BOR MEŞRUBATGENÇLER KIRTASİYEÖYKÜ KIRTASİYEYENER KIRTASİYE
BURAK KIRTASİYEGÜL BİLİŞİMÖZŞİRİNLER MAKİNAYILDIZLAR OTOMOTİV
COMSİS BİLGİSAYARGÜVEN KIRTASİYEÖZYÜREK İZOLASYONYILKAR TASARIM
ÇAGLAR MARKETHASNUR DEMİRPAKBAK GIDA İHTİYAÇZİDE ZÜCCACİYE
ÇAĞ OTO BAKIMİSTEK BOYAPARÇA İSTASYONU
 • 200 BİN KAYITLI STOK
 • BARKODLU SATIŞ
 • BARKOD BASMA
 • HIZLI SATIŞ EKRANI
 • EXCELDEN VERİ AKTARIMI
 • CARİ HESAP TAKİBİ
 • MASRAF TAKİBİ
 • KASA TAKİBİ
 • KAR ZARAR ANALİZİ
 • STOK SEVİYE KONTROL
 • ÖDEME PLANI LİSTESİ
 • TAHSİLAT PLANI LİSTESİ
 • KARLILIK RAPORU
 • HİZMET TAKİBİ
 • OFFLİNE SATIŞ
 • ŞUBELİ ÇALIŞMA
 • SİPARİŞ TAKİBİ
 • İRSALİYE TAKİBİ
 • KULLANICI YETKİLENDİRME
 • KULLANCI EKRAN TASARIMI
 • KOLAY RAPOR TASARIMI
 • SINIRSIZ RAPOR SEÇENEKLERİ
 • RAPORLARIN EXCELE AKTARILMASI
 • TOPLU FİYAT DEĞİŞİKLİĞİ
 • EL TERMİNALİ UYUMU
 • TÜM BARKOD OKUYUCULARLA UYUM
 • TÜM YAZICILARLA UYUM
 • WİNDOWS ARAYÜZ